Potkupallistit 5-vuotiaiden tasolla

Ensin haukkuu muslimia terroristiksi ja sitten vielä julkisesti myöntää ettei edes tiedä mitä koko sana tarkoittaa. 5-vuotiaat harrastaa tuota samaa hiekkalaatikolla. Haukutaan toista homoksi tietämättä mitä se edes tarkoittaa. Potkupallistit ovat henkisesti 5-vuotiaiden tasolla ja sen kyllä huomaa muissakin kavereiden toilailuissa kuin kentällä.
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

potkupallokisat ovat ohi, eikä kahteen vuoteen ole mitään kansainvälisiä potkiskisoja!

Äänestä

5-vuotiaan tasolla on nää ketkä uskoivat noita terroristijuttuja. Johan vähänkään järkevämmät huomas että huuliltalukijat vetää omasta päästä näitä juttuja että sais nimen lehteen.

Zidanekin naureskeli kun sai synninpäästön vaikka on tekonsa toistava rikollinen. Siinä mielessä olis pelottavaa olla läheinen kun turvautuu samoihin otteisiin pimahtaessaan niin mieshän on kävelevä pommi, tiedä mikä paine aiheuttaa seuraavan pimahtamisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zygologi kirjoitti:

Ensin haukkuu muslimia terroristiksi ja sitten vielä julkisesti myöntää ettei edes tiedä mitä koko sana tarkoittaa. 5-vuotiaat harrastaa tuota samaa hiekkalaatikolla. Haukutaan toista homoksi tietämättä mitä se edes tarkoittaa. Potkupallistit ovat henkisesti 5-vuotiaiden tasolla ja sen kyllä huomaa muissakin kavereiden toilailuissa kuin kentällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu