Fabia lähtee

Taidanpa vaihtaa tän vuoden fabian,98 a-mallin mersuun.Muuten hyvä peli tuo sokoda,mutta halpa tekele.
3839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ompas hyvä, että huomasit viimein Fabian halvaksi. Sitähän ei tosiaan voikaan todeta ostohetkellä, tai ennen ostamista.

Taitaisi olla Einarinkin parempi tyytyä julkisiin kulkuneuvoihin, kun huomiokyky on noin kehno.

Äänestä

varo ettei munamersusi kaadu...

Äänestä

Taitaa Einarille tulla äitiä ikävä palellessaan talvella A-sarjan mesen kyydissä! Toisaalta hikeä puskee otsalle, kun yrittää pitää sitä omalla kaistalla. Näiden summana Einarilla on keskimäärin normaali olotila.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Einari kirjoitti:

Taidanpa vaihtaa tän vuoden fabian,98 a-mallin mersuun.Muuten hyvä peli tuo sokoda,mutta halpa tekele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu