En tajua mikä siihen peliin on mennyt. Yritin katsella sieltä asetuksista että miten saisin kaiken normaaliksi mutta en osaa. Eli siis. Kaikki ne muistot mitä simeillä on niin niitten kuvakkeet ei näy. Ja sitten on hävinny ne työ logotkin tai ne kuvakkeeet. Eikä ne simit enää vaihda työasuihin. Tai no, vaihtaa ne, mutta sitä pukua ei tule. Ja se ei ikinä iloita ylennyksistä. Onko kellään samaa? Vai tietäiskö joku miten ne saa takaisin?
Simien muistot hävinny
Qwtin
5206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
..bugi? Ootko ladannut päivityksen? Kokeile päivitystä, se auttoi monee brobleemaan minulla. Etsin ne nopiasti ne sivut, jotta pääset sinne sivuille. Ne ovat jossain sims2 virallisilla sivuilla.
http://thesims2.ea.com/update/
En oikein tiedä. Varmaan joku bugi. Onko tämä vain yhdellä simillä,monella simillä vai kaikilla?
Kaikkialla juu
Ehkäpä ihan ensimmäiseksi kannattaisi poistaa ladatut tavarat. Niiden mukana voi tulla jos jonkinnäköistä haittaa. Myös nuo päivitykset voisivat auttaa.