Kylpyhuoneen runko

Kun kylpyhuoneen seinään pannaan Gypros levy ja siihen sitten laatat, niin mikä pitää olla seinässä olevien runkotolppien väli?
Riittääkö normaali 60cm. vai pitääkö olla tiheämpi jako?
31121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä en sellaista löytänyt.

Äänestä

Runkotolppien väli maksimi on Gyprogille 40cm.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Runkotolppien väli kirjoitti:

Kun kylpyhuoneen seinään pannaan Gypros levy ja siihen sitten laatat, niin mikä pitää olla seinässä olevien runkotolppien väli?
Riittääkö normaali 60cm. vai pitääkö olla tiheämpi jako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu