NHL 2006 otteluselostus

Joo, semmosta tiedustelisin missä vika kun peli toimii muuten täydellisesti mut selostus ei kuulu ottelun aikana?? valikoista olen olevinaan laittanut sen selostuksen päälle??? missä vika? auttakaa!! kiitos jo etukäteen.
3338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä vois olla vikana siinä selostusjutussa???

Äänestä
  • siinä on kaksi vaihtoehtoa ensimmäinen on että sä et ole laittanut sitä oikein tai että sun peli on rikki.

    Äänestä

  • tero-93 kirjoitti:

    siinä on kaksi vaihtoehtoa ensimmäinen on että sä et ole laittanut sitä oikein tai että sun peli on rikki.

    joo ei mulla ainakaan ollut mitään ongelmaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_hölömö_ kirjoitti:

Joo, semmosta tiedustelisin missä vika kun peli toimii muuten täydellisesti mut selostus ei kuulu ottelun aikana?? valikoista olen olevinaan laittanut sen selostuksen päälle??? missä vika? auttakaa!! kiitos jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu