Niin että mitähän harrastusmahollisuuksia mahtaa syksyllä olla Haminan alueella?
Ja tarkotan nyt sellasta fyysistä meininkii, niinku kickboxingii, tanssia, kuntonyrkkeilyy yms. yms...
Ja tarkotan nyt sellasta fyysistä meininkii, niinku kickboxingii, tanssia, kuntonyrkkeilyy yms. yms...
Vastaukset 6
Vanhimmat
Esim. Runkkaus, koti blondaaminen, torilla Escortissa istuminen, teinityttöjen iskeminen ja varusmiesten pieksentä. Siinä haminan paras tarjonta. Tervetuloa joukkoon.
Haminasta löytyy mm.lukkopainia, nyrkkeilyä myös kunto, krawmagaa, ym.
Niin että missähän näitä järjestetään? Hamina Combatin sivuilla ei ainakaan vielä ollut alkavista kursseista mitään.. Onko muita vastaavia paikkoja Haminassa?
Otappa yhteyttä Hamina Combatin tai Pankrationin vetäjiin, ja kyseleppä heiltä. Kannattaa käydä myös tuolla haminan urheilukentän salilla, siellä taitavat treenata kymen nyrkkeilijät.
Hamina Combatilla aloitetaan kurssit niin magassa ja/tai kuntonyrkkeilyssä tod.näköisesti syyskuun aikana.Tarkkaileppa seuran sivuja sekä ilmaisjakelulehtiä,niissä ilmoitellaan asiasta ainakin.
Lisätietoja asiasta voipi suoraan ohjaajilta kysellä nettisivujen kautta löytyviä yhteystietoja hyödyntämällä:)
Bujinkan budo taijutsua löytyy