hakataan iron oreja 15gp ea!!!!

hakataan iron oreja 15gp ea ja iron bareja 25gp ea!!!!
6272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hakkaa mulle 10k iron oree ja sä saat 25 gp ea ironist addaa pure ly 4 runessa

Äänestä
  • joo elikkä jos hakkaisit mulle 5k iron oree voisin maksaa 50gp ea eli se olis 250k?ok?

    Äänestä

  • my lord.... kirjoitti:

    joo elikkä jos hakkaisit mulle 5k iron oree voisin maksaa 50gp ea eli se olis 250k?ok?

    otsikko

    Äänestä

  • iivana-1940 kirjoitti:

    otsikko

    karää mulle ne ironit saat 360k niist 10k iron orest

    Äänestä

  • pure ly 4 kirjoitti:

    karää mulle ne ironit saat 360k niist 10k iron orest

    ok eli käy

    Äänestä

niin elikkä hakkaa mulle iron oreja maksan enemmän miten paljon on tarjoon eniten..lisää runescapessa nimellä:aalien11 ostan ronii 25ea tai enemmänkin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


iivana-1940 kirjoitti:

hakataan iron oreja 15gp ea ja iron bareja 25gp ea!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu