Anna

Annaan Kuopiosta tuli tutustuttua jo aikaa sitten. Sinulla oli rankka elämänvaihde menossa, muttta silti sinuun ihastuin. Elettiin hetki yhdessä ja sitten valitsin vain ikävän. Kävit syvälllä mielessäni, koska vieläkin olet ajatuksissa. Aika oli vain meille väärä..
1538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

viestejä ja sattui silmään tämä kirjoitus. Pakko kysäistä jos kirjoittaja sattuisi vielä huomaamaan että etenikö asiasi selvemmäksi vuosien varrella? Jos olisi minulle ja eräs tietty ruskeasilmäinen J tämän kirjoittanut,niin olisi kiva jutella vielä joku päivä....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-J- kirjoitti:

Annaan Kuopiosta tuli tutustuttua jo aikaa sitten. Sinulla oli rankka elämänvaihde menossa, muttta silti sinuun ihastuin. Elettiin hetki yhdessä ja sitten valitsin vain ikävän. Kävit syvälllä mielessäni, koska vieläkin olet ajatuksissa. Aika oli vain meille väärä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu