Mies mekossa

Eillisessä SD!:ssä oli Vito mekossa!Aika järkyttävää katottavaa(ja kaveri joutuu vielä käyttämään mekkoa kehän ulkopuolellakin)Kyllä kävi(kerrankin)Simonia sääliks.JBL:n kommentit olivat myös hauskoja,yksi hauskimpia matseja ikinä
7275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Itseäni lähinnä ärsytti katsoa kyseista matsia.

Äänestä
  • No ei se sinänsä mikään viihdyttävin matsi ollutkaan.Ainoastaan hauska(ajoittain)Viton loppuliike oli surkea!

    Äänestä

  • eugene6 kirjoitti:

    No ei se sinänsä mikään viihdyttävin matsi ollutkaan.Ainoastaan hauska(ajoittain)Viton loppuliike oli surkea!

    Jos Viton p*rsettä ei olisi sensuroitu olisin antanut positiivisemman kuvan ottelulle :D

    Äänestä

DX:n tempaus eilen Raw:ssa oli todella hauskaa!!!
"Vincen" marssiminen kehään ja höpötykset "en saa tarpeekseni jormista"Suomennos oli kyllä vähän hakusessa(sanoi Dick Chaney ja sieltä tuli joku jorma ollila tai jotain)Ja "Shanen"tanssiminen(heh!!)ja kehässä meno jatkui ja sitten se ihme video.

Ja loppu kruunaus oikealle Vincelle ja Shanelle sekä SS:lle:P**kaa niskaan!!!!!!!!!
SUCK IT!

Äänestä
  • nauroin varmaan kymmenen minuuttia. lisää tätä wwe.

    Äänestä

  • stone cold kirjoitti:

    nauroin varmaan kymmenen minuuttia. lisää tätä wwe.

    DX jutut ollut aina hauskoja. Oli tylsä Smackdown

    Äänestä

  • Striper kirjoitti:

    DX jutut ollut aina hauskoja. Oli tylsä Smackdown

    ehkä SmackDown on tylsä koska sen nykyinen kokoonpano ei jaksa kiinnostaa ketään. Paitsi Batistan ja Kennedyn paluu toi pientä lohtua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eugene6 kirjoitti:

Eillisessä SD!:ssä oli Vito mekossa!Aika järkyttävää katottavaa(ja kaveri joutuu vielä käyttämään mekkoa kehän ulkopuolellakin)Kyllä kävi(kerrankin)Simonia sääliks.JBL:n kommentit olivat myös hauskoja,yksi hauskimpia matseja ikinä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu