bullssin poke!!

olin selvinpäin menossa parille kaljalle, mutta ovella oli niin vittumaisen näköinen poke että marssin suoraan woodooseen, ei huvita katella yhtään tollasia vittunaamoja!
Terkkuja sulle mulkulle pokelle!!
42613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minkäs sille mahtaa jos ei seiso ku silmät ja järki samaan aikaan

Äänestä

seuraavan kerra ku nään nii voin imasta vellit sulta hyvitykses

Äänestä
  • Voi hyvinkin olla, että imet velliä pillillä loppuelämäsi(3-vuotta)

    Äänestä

Täällä meilläpäin on ihan samannäkösiä.
Mut ajatellaan silleen, että ehkä meillä itsellä olis naama ihan yhtä rutussa jos työkseen roikuttas ovenkahvassa ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


oluille kirjoitti:

olin selvinpäin menossa parille kaljalle, mutta ovella oli niin vittumaisen näköinen poke että marssin suoraan woodooseen, ei huvita katella yhtään tollasia vittunaamoja!
Terkkuja sulle mulkulle pokelle!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu