N-GAGE ei ole kuollut.

Ds lover

Nokialta pitäisi tulla parin kuukauden sisällä. Uusi seuraaja n-gagelle joka on huippu hyvä multimedia tietokone/videokamera/pelikone.


Ominaisuuksia:

dvd tasoinen video kuvaus
3,2 mpix(3x optinen zoom)kamera
cif kamera
2 Näyttöä
Wlan
3g
Bluetooth
infrapuna
50 mt muistia
minisd kortin lukia
käyttis s60 3rd
mp3/mp4-soitin(ja muita)
radio

Laite vaikuttaa erityisen lupaavalle (Saatan ehkä ostaakkin kyseisen kapulan). Laitteella on kaiken lisäksi nimikin Nokia N93.

4

1063

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • reuitul

      "seuraaja n-gagelle", oi on kyllä seuraaja n90:lle ja n92:lle... Ja muutenkin vanha juttu

      • Ds lover

        N93 on n-series sarjan jatkaja, mutta se on myös N-Gagen seuraaja, koska siihen käännetään N-Gagen pelejä. N93 on Nokian ensimmäinen uusi pelipuhelin ja samalla multimediatietokone.


      • PSP.
        Ds lover kirjoitti:

        N93 on n-series sarjan jatkaja, mutta se on myös N-Gagen seuraaja, koska siihen käännetään N-Gagen pelejä. N93 on Nokian ensimmäinen uusi pelipuhelin ja samalla multimediatietokone.

        Sonyn PSP on ensimmäinen vaihtoehto,jos haluaa uuden "N-Gagen"!.


    • AOAOAO

      n93 ei ole n-gage. Ihan eri kamaa. n93 on multimediatietokone, jossa vain toimii n-gagen pelit ladattuna. N-gagen normipelithän ei sen sisään mahdu. Miksi ihmeessä pitää mennä mainostaan uutena n-gagena. n-sarja ei edes tule n-gagesta ettäs tiedät.

      Ja on se kyllä aika kuollut jo. Enää se arena pystyssä laitteen omistajien mieliksi. Uusia pelejä ei n-gagelle enää tule. Laitetta ei enää valmisteta. Eikö tämä kerro jo laitteen olevan edes puolikuollut kun enää n-gage arena pystyssä? Ja ne pelit mitä tulee ni ne ei oo n-gagelle vaan uudemmille kännyköille tehty ja toimii aika monissakin malleissa, että ei ne kakelle tule. Kuollut ja kohta varmaan kuopattu kun arenalla ei kukaan enää käy.

      Jos niitä pelejä tehdään, niin ne ei ole varsinaisesti n-gagelle. Eli ne ei ole uusia kake-pelejä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2127
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      33
      2070
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1835
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1360
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1251
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1141
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1050
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1003
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      936
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      282
      895
    Aihe