..ihastuksesi voisi ilahduttaa sinua vaikka tänään, ja millä tavoin olet itse ajatellut häntä huomioida? :)
Millä tavoin..
lempi
16904
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
palkkaama kyselijä? Luulis et jotain palkkaa tosta jo pitäis saada. En tarkoita ilkeellä mielellä tätä kysymystä.
kunhan on kiva lukea ja käydä erilaisia keskusteluita :) ..tänään tosin maalle menossa, joten kyselyt ja keskustelut saavat odottaa hetkisen ;)
Monet käyttävät erilaisia nimimerkkejä, ja tyylejä, joten kirjoittajaa ei tule huomioiduksi. Itse käytän vain yhtä nimimerkkiä aina, koska jotkut tosiaan ovat täällä ilkeällä mielellä.. siksi vaikuttaa, että kysymyksiä olisi enemmän.
Riittikö vastukseksi? :)
Mene sinne maalle vaan.Minä pidän jöötä täällä sen aikaa:) Itse tulin maalta eilen ja kyllä tekee takas mieli ja menenkin tällä viikolla sinne takaisin. Hyvää tekee olla ilman nettiä:) Laskee vaan heinänkorsia, hyttysiä ja paarmoja...Eikä töihin ikävä ollenkaan.
..kysele taas, mikäli tulee mieleen uusia juttuja :)
Maalla on aina kivaa ..ja luotan siihen, että täällä kyllä jöö tulee siis pidetyksi ;)
...tuota noin, kun mä kehtaa huomioida sitä mitenkään. Mä vaan kattelen sitä kaukaa ja haaveilen. Ku ei kukaan muu saa mua ujostelemaan :D
hänet vain tänään näkisin tai hön minullle viestin laittaisi... Jos lähelleni tulisi mies tuo niin hiljaiseksi menisin
entä jos ihastus on yhtä ihastunut, ja ujo? :)
Noh siis sehän onkin ongelma. Mie oon miettiny että joko hän ei ollenkaan tykkää miusta, tahi sit on yhtä ujo ku mie :D Molemmat kyl höpöttää ihan kenen kans tahansa, mut sit keskenään ei kyl jutella, ja oma hiljaisuus johtuu siit että lkaa ujostuttamaan.
voin kyllä sanoa omasta kokemuksesta jos kaksi toisiinsa ihastunutta kohtaa vaikka olisivatkin ujoja niin siinä sitten kyllä ujous karisee jos toisen todella haluaa..
Toivottavasti tästä saa jotakin selvää mitä tarkoitin.. :)
..että tuo on kyllä kovin tyypillistä ;)
siihen kuitenkin useimmiten vaaditaan vähän rohkaisua siltä toiselta ;)
jälleen sanaton... Ihan kurkkua kuivaa...
..No, miehen on tehtävä mitä miehen on tehtävä.
tuolla tarkoitat? :)
vaan, että kyllä sen sitten on miehen tehtävä saada suu auki jotta homma alkaisi pyöriä. :)
..hiukan ujohkonakin naisena, ja tietyissä tilanteissa muutenkin miehekkäitä vetoja arvostavana, olen täysin samaa mieltä ;)
on alkuun päästy niin, jos asuttaisiin lähempänä toisiamme niin lähtisitkö kanssani istumaan puistonpenkille ja juttelemaan niitä näitä? ;)