SIIS MIELESTÄNI NÄMÄ TÄHDET PÄÄSEVÄT HOFFIIN KUN EIVÄT ENÄÄ PAINI!
EDGE,CHRISTIAN,CHRIS BENOIT,CHRIS JERICHO,JOHN CENA,RANDY ORTON,UNDERTAKER,HBK,GAME,FLAIR,KANE,UMAGA,ARRRRRMANDO ALEHANNNRO ESTRRRRRRRRRRADA,KEN KENNEDY,CARLITO,LESNAR,REY MYSTERIO,LITA,MATT HARDY DUDLEYT,STEINER,MANKIND,THE ROCK,STONE COLD,VADER,GONZALES,STRATUS JA JEFF JARRET!
EDGE,CHRISTIAN,CHRIS BENOIT,CHRIS JERICHO,JOHN CENA,RANDY ORTON,UNDERTAKER,HBK,GAME,FLAIR,KANE,UMAGA,ARRRRRMANDO ALEHANNNRO ESTRRRRRRRRRRADA,KEN KENNEDY,CARLITO,LESNAR,REY MYSTERIO,LITA,MATT HARDY DUDLEYT,STEINER,MANKIND,THE ROCK,STONE COLD,VADER,GONZALES,STRATUS JA JEFF JARRET!
Vastaukset 21
Vanhimmat
kiva lista sulla...osalla on huikee puolen vuoden painiura takana ja sinä oot laittamassa niitä jo HoFiin.
..osa painii TNA:ssa, joten heistä tuskin tulee HoF jäseniä.
tuota ettekö te ole huomanneet miten loistavia tähitiä nämä uudet ovat esim:kennedy,estrada,carlito?
mr.kennedy:helvetin näyttävä ja viihdyttävä painija ja pras promoaja ikinä!
estrada:oletko ikinä kuullut yleisön huutavan painijan nimeä kun hän sanoo "my name is"?
carlito:näyttävä tähti ei paljoa saavutuksia mutta hän on yhtä värikäs tähti kuin hulkster!
orton:paras heel ikinä!
cena:kiistelty en hänestä pidä mutta hän on viihdyttävä ja tulee pääsemään hof:n kiisteltyimpänä wwe:n mestarina ikinä!
"mr.kennedy:helvetin näyttävä ja viihdyttävä painija ja pras promoaja ikinä!"
okei, miehellä on lihaksia. on sitä nähty painijoita jolla on isommat.mies on hyvä kuuluttaan nimeensä. IMO JBL on parempi promoaja.
"estrada:oletko ikinä kuullut yleisön huutavan painijan nimeä kun hän sanoo "my name is"?
siinä taitaa sit olla miehen ainoo saavutus tähän asti..
"orton:paras heel ikinä!"
what about Triple H? HBK? Austin? Jerry Lawler? Ted DiBiase...
ennen kuin noi herrat pääsee HoFiin niin sinne taidetaan ottaa ehkä semmoset kuin Curt Henning, Owen Hart, LoD jne...
HE PÄÄSEVÄT SINNE HUOMENNA ENSI VUONNA TAI KAHDENVUODEN PÄÄSTÄ!EN OLE!SANOIN ETTÄ KUN HE EIVÄT ENÄÄ PAINI NIIN SITTEN NE PÄÄSEE SINNE!!!!!!!!
varma, että herrat painii viel huomenna, vuoden tai kahden päästä???
AAE JA UMAGA MENEE SMÄKKIIN SUMMERSLAMMIN JÄLKEEN.KENNEDY VOITTAA WHC:N JA ORTON HÄVIÄÄ HULKILLE WRESTLEMANIASSA!
Batista,Mysterio,Chavito,Taker,Kane,HHH,HBK,King Booker,Lawler,Hardy,Edge,Carliot ja Kennedy myös ChainMan ehkä. ( Cenatus )
yksi komas osa voi päästä jos sitäkään mutta todellakaan kaikki ei pääse
voisit edes sanoa perustelut miksi muka pääsisivät
EDGE(KOVA HEEL JA TEN TIME WORLD TAG TEAM CHAMP)
CHRISTIAN(ÖÖÖÖ......PALJON SAAVUTUKSIA)
CHRIS BENOIT(JÄÄ HISTORIAAN LOISTAVANA MATTO PAINIJANA)
JERICHO (PALJON SAAVUTUKSIA)
CENA (KIISTELTY,HYVÄ,OSAA PAINIJA JA PALJON SAAVUTUKSIA)
ORTON (PARAS HEEL)
TAKER (MIETIPÄ ITE)
HBK (LEGEND)
GAME (TEN TIME WORLD CHAMP)
FLAIR (WOOOOOOO MIETI ITE)
KENE (LOISTAVA PAINIJA)
UMAGA (TULEE OLEMAAN YKSI DOMINOIVIMMISTA TÄHDISTÄ HISTORIASSA)
AAE (ONHAN MFS:KIN HOF:SSA)
KEN (LOISTA VA PROMOAJA)
CARLITO (PERUSTELIN JO)
LESNAR (ONE OF A KIND)
MYSTERIO (HYVÄ)
LITA (LOISTAV NAISPAINIJA)
HARDY (LOISTAVA)
DUDLEYT (PARAS TAG JOS GUERREROJA EI LASKETA)
steiner (HYVÄ)
MANKIND (MIETIS ITE)
ROCK (MIETIS ITE)
STONE COLD (ONE OF A KIND)
VADER (LEGEND)
GONZALES (SUURIN PAINIJA)
STRATUS (PARAS NAIS PAINIJA)
JEFF JARRET (ONE OF A KIND)
Edge(hyvät saavutukset)
Chris Benoit(mattopainija)
John Cena
Randy Orton
Undertaker
HBK
HHH
Flair
Lesnar
Mysterio
Dudley boys
Mankind
Rock
Stone Cold
Stratus
no laitetaanpa sitten noista ne jotka ehkä pääsee:
100% varmat
HBK
Triple H
Undertaker
50% varmat
The Rock
SCSA
Flair ja Foley, ja ehkäpä viel Chris Benoit.
Ric Flair???? Sanoisin että hän on Steve Austinin kanssa 100% varmoja. The Rock.. no riippuu siitä miten kohtelee tulevaisuudessa WWE'tä (esim. tekeekö esiintymisiä siellä).
no silloin kuin tein ton listan mietin Flairista vaan sitä, että mies olis silloin uransa huipulla NWA/WCW miehiä. oli siinä pari vuotta WWFssä. mut joo, pakko myöntää Flairin kohdalla tuli mokattua. 1005 HoFin jäsen.
Rock ja SCSCA mä laitoin sen takia 50% kun ne ei ollut kun sen muutaman vuoden niitä Topstaroja.EN väitä sitä, ettei niillä ollut vaikutusta wrestlingiin vaan yritän sanoo sitä, että riittääkö ne ~5-6 vuotta tähtenä, että pääsee HoFiin.
Stone Cold ja The Rock ovat mielestäni varmoja miehiä HoF:iin. Totta, eivät he "kauaa" olleet (vain n 7 vuotta!), mutta nämä kaksi juuri olivat aloittamassa "attitude" kautta. Ja jos vuodet meinaa niin onhan Eddiekin HoF:ssa, vaikkei paininut WWE:ssä kuin viitisen vuotta.
Sen sijaan olen hyvin skeptinen joidenkin Umagan, Kennedyn ja Carliton suhteen. Kavereiden pitää tehdä melkoisia tekoja päästäkseen HoF:iin, ja näiltä miehiltä nämä teot puuttuvat. Eihän Yokozunakaan ole HoF.ssa ja kaveri sentään hallitsi WWE:tä aika suvereenisti aikoinaan.
Tällä hetkellä mielestäni varmoja menijöitä ovat ainoastaan:
Triple H
Undertaker
Shawn Michaels
Ric Flair
The Rock
SCSA
.. ovat Kurt Angle, Booker T, JBL, Kane, Rey Mysterio ja Chris Benoit.
Aika luultavia ovat myös John Cena, Edge ja Randy Orton. Tietysti hieman kiinni heidän uransa jatkosta, mutta jokainen heistä on ollut WWE/WHW mestari ja tällä hetkellä näyttää, että he ovat WWE:n lähitulevaisuus.
Ei se tarkoita sitä että aina kun tulee uusi supertähti WWE:hen niin että hänelle olisi jo paikka
varattuna HoF:ssä!
VÄITTÄNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pistät joitain Armando Alessandro Estrada (mikä lie)
niin sekin varmaan on pari kuukautta WWE:ssä ja eikun HoF:ään! Haloo!
anna lapsen olla. ei se voi ymmärtää, että HoFiin tarvii muita saavutiksia kun oman nimensä sanominen :P
SIT MUKA TEKI PÄÄSTÄKSEEN HOFFIIN...VASTAUS HUUSI KAKSKYTÄ VUOTTA MEFAFONIIN JOTEN KYLLÄ SE AAE:KIN PÄÄSEE SINNE JOS HÄNEN URANSA MANAGERINA JATKUU YHTÄ HYVÄNÄ KUIN NYKYÄÄN JA YHTÄ HYVÄNÄ KUIN HEENANIN JA HARTIN!!!