Kromikeula lada

Kertoisiko joku mikä lada on se jossa on "krominen" säleikkö edessä. Olen nähnyt saman näköisiä "laatikkolamppu" ladoja niin muovisella (pienemällä) etusäleiköllä kuin hienommalla kiiltävällä "kromisellakin".
3383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kromikeula on malleissa 21076, 21077 ja 21078.
Malleissa 21058, 21056 ja 21057 on mainitsemasi pienempi etusäleikkö.

Äänestä
  • Ykspisteruiskulla varustettu 2107(1700i) on samanlaisella keulalla varustettu kuin muutkin 2107:kat, mutta maski ei ole kromattu vaan musta.

    Äänestä

  • Kiitos vastauksista. Nyt tiedän mitä mallia etsiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kertokaa asiasta tietävät kirjoitti:

Kertoisiko joku mikä lada on se jossa on "krominen" säleikkö edessä. Olen nähnyt saman näköisiä "laatikkolamppu" ladoja niin muovisella (pienemällä) etusäleiköllä kuin hienommalla kiiltävällä "kromisellakin".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu