Purettu 325i E36

Tervehdys !

Mikä lienee oikea ja paras foorumi mainostaa
BMW:n käytettyjä osia. Olemme purkaneet sisustuksen 325I:stä (E36)kun teemme siitä jäärata-autoa.

Kiitos tiedoista jo etukäteen
[email protected]
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..vai osia. No, lycka till. Nii se o. nininininininininininininini. Vähä lapsellinen. Sitte herättii pottukeisarin ämpäristä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Tervehdys !

Mikä lienee oikea ja paras foorumi mainostaa
BMW:n käytettyjä osia. Olemme purkaneet sisustuksen 325I:stä (E36)kun teemme siitä jäärata-autoa.

Kiitos tiedoista jo etukäteen
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu