koiran kova vatsa..

Eli millä helpottaa koiran kovaa vatsaa joka tuli kun aloitimme raakaravinnon syönnin!
5318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kai koira saa myös kasvismössöä? Lisää sitä hiljalleen, kunnes löydät sopivan "kovuusasteen".

Äänestä
  • Joo saa kasvismössöä..täytyypi hiukan koittaa lisätä jos auttais..

    Äänestä

  • aloittaja kirjoitti:

    Joo saa kasvismössöä..täytyypi hiukan koittaa lisätä jos auttais..

    Luiden määrää vähemmäksi. Kunhan vatsa tottuu niin sitten luita enemmän.

    Äänestä

Lisää kylmäpuristettua öljyä päivittäin ruokaan,kyllä helpottaa

Äänestä
  • Jotkut kotiruoan syöttäjät käyttää kurpitsaa tohon vaivaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaaaa kirjoitti:

Eli millä helpottaa koiran kovaa vatsaa joka tuli kun aloitimme raakaravinnon syönnin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu