kyllä parin vuoden opettelun jälkeen me tarkastamme että onko hotellissa ilmastointi. Pari kertaa on oltu Kouvolan Cumuluksessa, eiilmastointia ja paikki tosi kuuma läävä. Sama juttu Lahdessa.
cumuluksissa
helkkarin kuumaa
3330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mene sitten kunnon hotelleihin, esim. Sas Radison hotelleissa on kaikissa ja hinnat 70-90 euroa per huone. ja mahtava aamupala, Cumulukset ovat 80 lukua kaikki, siis paskoja.
ei muuten pidä paikkansa, viime kesänä Vaasassa Sasissa ei ollut ilmastointia, pöytätuuletin! ja ikkuna auki, oli kuin huonosti lämmitetty sauna
On tyhmää porukkaa kun maksaa huoneesta tuollaisia hintoja.Toivottavasti bensan hinta vielä nousee että jos se toisi älliä päähän.Suomessakin voi vielä edullisesti asua kun ei vaan metsästä bonuksia.