tiedot: olen 15v tyttö 168/50 75b,Bi,siniset silmät,violetit hiukset lyhyet ja aiks pörröset
mielipideKys. Kaikille!!!
Ziina<3
12925
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
voisin :)
voisin kuvitella hyvin olevani ton näkönen muutaman vuaren päästä...paitsi että huuliläväriä en ottais,mutta ei onhan semmonen ihan ookoo :)
mmm... jos oisin noin pitkä, niin haluaisin olla vähintään 5-kiloa painavempi kuin olet. Noihin muihin en nyt jaksa kommentoida.
ne ei oo kivoja
ei kiinnostaisi itseäni ainakaan
hyi,lävistykset on out nykyään.
Olisin onnellinen tuollaisista mitoista, mutta en haluaisi violettia tukkaa enkä lävistyksiä.. mutta ne ovat makuasia :) ja juomisesta en luopuisi :D en juo usein, mutta joskus on kiva pitää vähän hauskaa ;) olisin varmaan tuollaisena onnellisempi kuin tällaisena. ulkonäköä meinaan. :)
no tota painoo enemmä ku oot niin pitkä :P emt muusta. en haluis läväreitä .
Muuten haluaisin olla niinkuin sinä,mutta lävistyksiä en haluaisi.
-Lihaa luiden ympärille
-Lyhyempi!
-violetit hiukset pois
ja brunetet pitkät lainehtivat tilalle
-HETEROKSI!
-et ois polttanu koskaan
-masentuminen poies
-älä meikkaa mitään ihqteinixgoottikajaaleja
-ei minkäänlaisia lävistyksiä...mua vaan oksettaa lävistykset
En haluis olla,,haluun olla ihan itteni näkönen. jokainen on kaunis omalla tavallaan ^^
Mix v***ssa sä ton sanoit? Eihän kukaan sano noin! Joko sulla on mopokortti tai ei ole, ja jos ei ole niin sitten et puhu mistään mopokortista! Kun kyse on noin mitättömästä asiasta kuin jostain mopokortista niin silloin ainakaan ei kannata mainostaa sitä jos sitä ei vielä edes ole. Toi on niin säälittävää. Tollai et kyllä tee kehenkään vaikutusta.
Ja muuten, jos on lihava eikä ole muutenkaan nätti, niin ei mitkään violetit hiukset tai lävärit siinä auta, vai mitä itse luulet?