Kiitos kun teit mun illasta eilen hyvän ja onnellisen. Kiitos kun oot mulle olemassa. On hyvä tietää että sä oot siellä jossain kun elämä potkii päähän. Sulle on niin hyvä puhua. Se on sun kosketus jota rakkaampaa ja tunnetasolla kauniimpaa en oo muilta saanu koskaan. Sun seurassa kaikki huolet on jo kaukana.. Harmi että sitä tapahtuu niin harvoin että nähdään kultaseni, sielunkumppani ja turva hädän ja ilon hetkellä. Mä en voi enkä osaa sitä ilmaista miten tärkeetä mulle on tuntea sut. Sua kun ajattelee pystyy tekemään asiat paremmin, mä haluan olla sun takia parempi. Voi kun sä oot niin tärkee ja rakas mutta en sua omaks saa kokonaan, kun haluat olla vapaa menemään. Kuitenki.. Pitihän tää jonnekki laittaa:)
kun oot olemassa:)
kiitos->
7
1293
Vastaukset
- eräs sieluntoveri
Kauniisti osaat sisintäsi kuvata . Toivoisin että olisit onnellinen....:)
- Alkuper.
joo, oonhan mä onnellinen. Ainakin nyt. Hetki kerrallaan pitää elää =)
- joku jostakin
En tiedä oletko se ,jonka kanssa vaihdoin ajatuksia viime perjantaina täällä eri palstalla?
- joku
Siellä toisella keskustelu palstalla, Ihastuminen
- Ehkä mulle
Missä? ;)
- joku
Oli tarkoitettu sinulle..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",315222Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1412444- 1392118
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541947Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171800"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1711121Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää70971Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313889Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172810