simonsin vaimennin e30:een

ajattelin sijottaa takavaimentimeen.. polar autovarusteella oli 169egee. onko kellää kokemuksia ja tietoa, saako noita jostai halvemmalla tms...? millaset saundit tulee?
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...jotka kaiken lisäksi kuuluvat parhaimmassa tapauksessa sisälle matka-ajossakin. Riippuen koneen koosta. Amikset tykkää, muuta ei. Osta suosiolla Marteliuksen sarja...

Äänestä

Älä hyvä mies osta amis-simonsia vaan jotain laadukasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ari kirjoitti:

ajattelin sijottaa takavaimentimeen.. polar autovarusteella oli 169egee. onko kellää kokemuksia ja tietoa, saako noita jostai halvemmalla tms...? millaset saundit tulee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu