niin mitä mieltä olitte halosen tämän kertaisesta puvusta? musta se oli ainakin parempi kun se mikä sillä oli viimevuonna. mut ei nyt mitenkään kaunis. ei sopinu sille ehkä ei ihan ollu tarkotettu sen muodoille.
MITÄ MIELTÄ TARJAN PUVUSTA?
mulkkeri
6466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mielipiteen--->
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=500000000000002&conference=664&posting=20500000000328286
Tarjan puku oli kammottava, ja onhan rouva maailman läskein nainen Anneli Saariston jälkeen. Lisäksi Tarja on kommaripingviini.
Olihan se parempi, kuin kansaalispuku, mutta ehkä se olis näyttäny paremmalta jonkun nuoren naisen päällä... Joku jakkupuvun tapainen mekko olis ollut Tarjalle sopivampi.
Mun mielestä se Tarjan puku oli hyvännäköinen. Sillä on aina päällä niitä jakkupukuja, joten oli hyvä, että sillä oli juhlavampi puku päällä. Nää on tietty makuasioita... Mutta kerrankin presidentti näytti hyvältä! (Puku, hiukset.)
todella hyvä puku. Sopi Haloselle oikein hyvin! Hyvä Tarja!
Paskasta ei saa timanttia, hirvee puku, hirvellä ihmisellä.Kannattas harkita frakkia ens vuonna, sopis nimittäin paremmin sille vartalolle. Ei siinä oo naista ku sosiaaliturvatunnuksen loppuosas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!