heippa tietäjä iän ikuinen

saapuuko ystäväni mulle rakkahin, maailmassa luoksein selvitetäänkö asia vai selvinnyt jo? hormonit tiukalla en halua kiukutella mutta kun vähän on mieli musta haluan jo.. taidat tietää
163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Saapuu piakkoin,tee asiasi selväksi,epätietoisuus on jo hieman nakerrellut suhteenne reunoja !
Onnea !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnea onko luvassa kirjoitti:

saapuuko ystäväni mulle rakkahin, maailmassa luoksein selvitetäänkö asia vai selvinnyt jo? hormonit tiukalla en halua kiukutella mutta kun vähän on mieli musta haluan jo.. taidat tietää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu