mitenköhän kaksonen jätkä ja rapu tyttö vois sopii yhteen? mielenkiinnosta vain kyselen kun eksyin näille palstoille... kaksonen on 2 v vanhempi
kaksonen ja rapu
9
4968
Vastaukset
- kokemusta on
Moi!! Olen rapu-nainen ja olin 10 vuotta kaksos-miehen kanssa. Suhde toimi hyvin. Erosimme kuitenkin..(minä halusin seikkailua) Erostamme on 3 vuotta ja edelleen kumpainenkin tahoillaan haluaisi menetetyn suhteen takaisin. Sanoisin, että kannattaa pitää kiinni!! Vastoinkäymisiähän tulee joka suhteessa..
- gugga
eiköhän nyt ainakin katsella miten tämä homma etenee... :) aluillaan vasta..
- ...
gugga kirjoitti:
eiköhän nyt ainakin katsella miten tämä homma etenee... :) aluillaan vasta..
Mä olen seurustellut 2 vuotta kaksosmiehen kanssa, ite olen rapu. Ei me mikään täydellinen pari olla. Riitaa tulee melko helposti ja pari kertaa ollut ero lähellä. Minusta kaksonen on liian vaativa. Saa pelätä jos se sortuu pettämään, ku ettii jotain vaihtelua.
- palina
... kirjoitti:
Mä olen seurustellut 2 vuotta kaksosmiehen kanssa, ite olen rapu. Ei me mikään täydellinen pari olla. Riitaa tulee melko helposti ja pari kertaa ollut ero lähellä. Minusta kaksonen on liian vaativa. Saa pelätä jos se sortuu pettämään, ku ettii jotain vaihtelua.
oon tosi uskollinen. mun rapu mies ei niinkään. en ole todellaakaan tyypillinen kaksonen. hissu missu joka haluis olla miehensä kanssa kotona. mut rapu se menee menojaan ja sit taas tapellaan. mut yhteen meidät aina joku ajaa.
- palina
rapu ja kaksonen toimii välillä niin hyvin ja toisinaan kamalat tappelut. mut 3 vuotta ollaan yhdessä oltu ja lisää haluan rapu miestäni.
- palina
oon kaksonen ja nainen ja rakastunut rapu mieheen. vaikeaa on ja varmaan tulee olemaankin. ollaan oltu nyt 3 vuotta kimpassa. rapu mies on niin kova kuorinen. töksäyttelee vain. tiedän että on kuiteski ihan pehmo ja hellä. hyvin me juttuun tullaan, varsinkin fyysisellä tasolla.
- -kaksosmies-
sopii, hyvin sopii.
- rapu + kaksonen + rapu
Todellakin kuin luodut toisilleen! Tässä jo yhteistä taivalta 8v takana ja hyvältä tuntuu edelleen. Meillä siis itse olen rapu ja mieheni kaksonen.
- Perinteinen m
Kyrpä toosaan ja huora kuriin... Oli merkit ku merkit...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522206
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3501478Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.971473- 2021405
- 681121
- 35988
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59960Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31949Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta28885Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46859