Näkiä kulta

Tuleeko tuo ristiverinen, tummempi sellainen, mies vielä rakastamaan minua tulisesti..no mitä tulee??
2117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tarkoittamasi mies on sinulle paras.Päinvastoin.
Älä siis sitoudu liikaa.
Matkalla ollessasi löydät uuden.

Äänestä
  • Miltä näyttää tuo matkalla tapaamani mies, millainen on luonteeltaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks beibe kirjoitti:

Tuleeko tuo ristiverinen, tummempi sellainen, mies vielä rakastamaan minua tulisesti..no mitä tulee??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu