3 kertainen vaaka!?

Niger

Jos joku osais kertoo millaisen persoonan omaa nainen jolla on aurinko,kuu ja nouseva vaa'assa?

8

956

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • John Thomas

      Näin vahva vaakavaikutus tekee persoonasta äärimmäisen lattean ja tasapaksun. Ainoastaan suotuisat planeettakonjunktiot saattavat tuoda hieman särmää tähän ikävystyttävään ihmistyyppiin.

      • Poison.

        ... yksipuolista rakkautta? ;-) Olen pahoillani jos olet tullut jonkun vaa'an jättämäksi, voisit kuitenkin kokeilla rakentavampia tapoja päästä tästä yli kuin purkamalla ahdistusta astrologia-palstoilla. ;-)

        Noh, hieman vakavemmin, henkilö on oletettavasti hyvin vaakamainen, joten vaa'an luonnekuvaus pitäisi istua melkoisen hyvin. Positiivista tuossa on myös se että henkilön sisäinen ja ulkoinen minä, ja se miten hän suhtautuu ympäröivään maailmaan eivät ole ristiriidassa keskenään. (nimim. aurinko, kuu ja nouseva kaikki eri merkeissä ja vieläpä elementeissä).

        Lyhyt luonnekuvaus aurinko/kuu-vaa'asta löytyy täältä: http://www.astrology-numerology.com/sun-moon7.html#Libra


    • myöskin kolminkertainen vaaka...

      • Kiinnostaa tietää

        jotta millainen luonne ja onko esim.löytänyt kumppania vai haaveileeko aina vaan paremmasta....


      • Kiinnostaa tietää kirjoitti:

        jotta millainen luonne ja onko esim.löytänyt kumppania vai haaveileeko aina vaan paremmasta....

        kunnianhimoinen,solidaarinen ja hauska suututettuna itsepäinen ja herkkä.En tosin ole hänen karttaansa paljoa analysoinut kun olen itsekkin aikamoinen aloittelija tässä touhussa.


    • Kokenu

      aviovaimoksesi ota tai ainakaan ilman avioehtoa.Tyhjä pää ja antaa kaikille.sorry...

      • Poison,

        Niin, sitä yleensä hakeutuu kaltaistensa pariin.

        Olen tavannut vittumaisen kalan, pitäisikö käydä vähän riehumassa tuolla fisu-foorumilla kuinka kaikki kalat ovat kamalaia eikä kenenkään kannata mennä naimisiin kalojen kanssa? Mikä tahansa merkki saattaa käyttäytyä epämiellyttävästi, ei sitä voi liittää kyseisen merkin perusominaisuuteen. Tuntuu helvetin typerältä että ylipäätänsä joutuu lässyttämään tällaisia itsestäänselvyyksiä, toivon hartaasti että menin provoon.


    • Vesimies nouseva Vaaka

      Eikö kolminkertaisesta vaa´asta ole mitään Faktaa?? Kerro Niger hieman itsestäsi, kerro sinä millainen on 3xVaaka :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      236
      4733
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      134
      3858
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      363
      3553
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      20
      2528
    5. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      52
      1901
    6. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      77
      1824
    7. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      94
      1708
    8. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      201
      1684
    9. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      36
      1402
    10. Lopetan Keskipohjanmaan tilaamisen

      Vasemmistolaisen ja kristinuskovastaisen pääkirjoituksen vuoksi. Suomen kouluissa on nykyisellään hyvä uskonnonopetus.
      Kokkola
      101
      1289
    Aihe