haittaako tyttöjä jotenkin jos ei oo mikään saatana fruittari tai metro? onko nykyään huono juttu tyttöjen mielestä että poika ei pukeudu johonki hilfigereihin? vaan pukeutuu ku ronski tosimies..
helvetti vihaan fruittareita sun muita metroja.
helvetti vihaan fruittareita sun muita metroja.
Vastaukset 12
Vanhimmat
no..ei se haittaa,mutta älä nyt sentään pukeudu likaisiin/rikkinäisiin vaatteisiin..tai verkkareihin! hyi! jotkut farkut ja huppari on ihan okei.
Ei todellakaan. Mun yks kaveri on fruittis ja se puhuu vaan aina vaatteista ja kaikesta muusta. En vois kuvitella mitään pitkästyttävämpää,kuin "Hei arvaa mitä ostin tänään?","Löysin muuten kivan paidan" ja kaikkee muuta..argh..muutenkin liika kuluttaminen ärsyttää. Mutta mielipiteensä kullakin ja jos joku haluaa näin tehdä,niin tehköön.
farkut ja perus paita mulla aina, ei ryysyjä, likasia tai verkkareita. turhaa semmonen fruittailu
Ei haittaa ollenkaa.. On kiva jos poika pukeutuu siististi, mut ei sen tarvi mikään järkyttävän kallis merkkivaate olla! En kestäis poikaa, joka panostaa enemmän pukeutumiseen ku mä!! Vaikka oonki ikuinen poikatyttö, niin verkkarit menee yli!!
että vaatteet on puhtaat ja mies muutenkin. :)
Mua haittaa.
No ei haittaa! Metrot on homoja ja tää on oikeesti mun mielipide. Ei kundi voi istua aamuisin tuntia peilin edessä, eikä olla mikään vaatefriikki.
Siisti tosimies, mielellään parta leuassa. Lihava ei tarvi olla, mutta mieluummin "miehinen" kuin ruipelo 18v pojankloppi. Miehessä pitää olla myös massaa, koska se on miehistä. Pelottais liikkua keskustassa yöisin jonkun ruipelon kainalossa :)
Ja kaikista pahinta on oikeesti kesäisin nää uuno turhapurot, jotka kulkee S-koon hihaton T-paita päällä kaupungilla!! On muka käyty salilla talven aikana kerran tai kaks. Sitten ruipelossa kehossa on pari lihasta jota pitää yrittää pullistella :D Toi on pahinta ja epäseksikkäintä mitä metrot kykenee tekemään!!
onhan ne verkkaritki ihan ok! esim :kotona tai liikuntaa harrastaessä yms.mutta kaikki saa pukeutua kuten ite haluaa.eikä todellakaan tartte olla mikää fruittari!
Jos herra ei sattunut tietämään, tämä metroseksuaalisuus on nyt siirtynyt pois muodista. Päivän sana on retroseksuaali.
Ole hyvä.
mut mun mielest on oikeestaan hyvä ettei pukeu'u niinku muodin mukaan vaikka saa sitä pukeutuu niinki mut mulle se on iha sama. mutta ronski mies? siitä en osaa sanoo.
En tykkää ollenkaan fruittareista tai metroista. Siististi ja fiksusti saa pukeutua, mutta ei todellakaan tarvitse olla viimeisimmän muodin mukaisia kuteita.
Olisi sitä paitsi tyhmää, jos poikaystävä viettäisi aina peilin edessä kauemman aikaa kuin minä :D
mielummin oma tyyli..