Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

peräpukamat

usein kun käyn paskalla, niin siinä samalla tulee huuhdeltua peräpukamat. ja kun siinä roplaa peräaukkoa tulee kauhee erektio ja pitää heti runkata. onks muilla tätä ongelmaa
4484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mulla on pikkasen sama juttu,oon tottunu pesee rusinan aina paskalla käynnin jälkeen ja samallahan ne mun rankan isot pukamatki peseytyy, sit ku sormea pyörittelen erottisesti rusinassa et kaikkia lika lähtee niin siinähä rupee jormakin heräilee mukavasti,sillon on aina pakko sanoo ET ON AIKA RUNKATA !

Äänestä
  • toi ei voi olla normaalia.mää pesen penikseni aina aktin jälkeen

    Äänestä

  • jengii kirjoitti:

    toi ei voi olla normaalia.mää pesen penikseni aina aktin jälkeen

    aivan samaa mieltä

    Äänestä

Siis etta useampaakin miesta kiihottaa peraaukon hyvaily. Ei kai niita homoja muuten olisi. Mutta ilmeisesti heterojakin, ei kai niissa pornofilmeissa muuten olisi kohtausta, joissa nainen hyvailee miehen peraaukkoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tommi h kirjoitti:

usein kun käyn paskalla, niin siinä samalla tulee huuhdeltua peräpukamat. ja kun siinä roplaa peräaukkoa tulee kauhee erektio ja pitää heti runkata. onks muilla tätä ongelmaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu