jinkkuun power filter

eli oon ostamassa jinkkuuni poweri filtterii mopo on 05 mallia ja q-7.. eli onkos siitä hyötyä jos on vaan porattu imukaulan kuri eli ei muita virejä.. minkä kokonen olis hyvä??????
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu, kun ostat sen niin, kyllä 10 km/h pitäisi vauhtia tulla lisää. .

Äänestä

;)
mulla toi 11.4km/h lisää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kortsu*_ kirjoitti:

eli oon ostamassa jinkkuuni poweri filtterii mopo on 05 mallia ja q-7.. eli onkos siitä hyötyä jos on vaan porattu imukaulan kuri eli ei muita virejä.. minkä kokonen olis hyvä??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu