Missä vika?

Kun nostaa jarrupolkimen ylös niin kuuluu vingahdus, mikä sen aiheuttaa?
3427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiedän mikä se on, mutta nyt en saa sitä vikaa millään mieleeni. Mutta sen muistan että korjauttaa kannattaa pian

Äänestä

paikalla seistessä ei kuulu vingahdusta, vaikka kuinka polkee.

Äänestä

Jarrut vinkuu,siinä on joko liijan kovat palat tai ,kengät. Tai palat liikaa kuluneet että ne koskee jo metalliin siinä on ainut syy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarrut vinkuu kirjoitti:

Kun nostaa jarrupolkimen ylös niin kuuluu vingahdus, mikä sen aiheuttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu