Haudi hau!

pokemon tiimini leafgreenissä:VENUSAUR LV56.ZAPDOS LV50.MOLTRES LV54.ARTICUNO Lv53.kabutos lv53. en oo voittanu elite fouria
2297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mun tiimi:

dragonite lvl 100
machamp lvl 100
arcanine lvl 100
gengar lvl 100
golem lvl 100
slowking lvl 100

pokemon crystalissa

Äänestä
  • blazziken 98lvl
    flygon 96lvl
    glalie 94lvl
    rayquaza 100lvl
    crobat 85lvl
    gyarados 86lvl

    firered
    gengar 86lvl
    charizard 90lvl
    dragonite 89lvl
    steelix 87lvl (eritäin hyvä)
    tentacruel 84lvl
    snorlax 79lvl

    leafgreen
    venusaur 88lvl
    alakazam 71lvl
    rapidash 73lvl
    seaking 75lvl
    nidoking 74lvl
    muk 67lvl (tilalle kehitän dragoniten)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zelda-fani123 kirjoitti:

pokemon tiimini leafgreenissä:VENUSAUR LV56.ZAPDOS LV50.MOLTRES LV54.ARTICUNO Lv53.kabutos lv53. en oo voittanu elite fouria

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu