C4 Picasso

Käykääpä vilkaisemassa: http://www.km77.com
51396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jospa vaihtoon tulisikin tällainen Grand Scenicin tilalle :)

Äänestä
  • Tuon mallin esittely on Pariisin näyttelyssä syyskuussa, Suomeen saadaan varmaan ensivuoden alussa. Britti lehdissä veikataan myös 2,2l HDI konetta vaihtoehdoksi. Voisi olla mielenkiintoinen myös 2,0HDI automaatti ja 7paikkanen.

    Äänestä

  • sitronisti kirjoitti:

    Tuon mallin esittely on Pariisin näyttelyssä syyskuussa, Suomeen saadaan varmaan ensivuoden alussa. Britti lehdissä veikataan myös 2,2l HDI konetta vaihtoehdoksi. Voisi olla mielenkiintoinen myös 2,0HDI automaatti ja 7paikkanen.

    japsi ranskalaiseen, jos vain saavat diesel automaatti -version markkinoille. Toinen vaihtoehto tullee olemaan Mitsubishi Outlander PSA-malleineen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Me II kirjoitti:

Käykääpä vilkaisemassa: http://www.km77.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu