Aivan käsittämätöntä! Siis äärettömän SAIRASTA kertakaikkiaan. Voiko olla oksettavampia ihmisiä enää olemassa kuin sellaisia jotka hakkaavat ihmisiä ties millä ja tappavat mitättömistä asioista. Mua alkaa suorastaan jopa vit*ttamaa tollaset paukapäät, joiden elämä pitäisi sekin heittää ties mihin!!! Onko suomalaiset oikeestikin noin sairaita ja hulluja että tekevät joka päivä jotain...niin ja ne pirun ulkomaalaisetkin. Turussa hakataan vaan summittaisesti ihmisiä joilla on kalju pää! HUOH!!!Karkotetaan moiset! Suomalaiset voidaan laittaa jaloista roikkumaan ja pari sataa ruoskaniskua.
Mua vaan ällöttää niin paljon se, että Suomessa on ihan mielettömästi kasvanut rikokset, sairaat rikokset eikä niiden loppua näy! Ensimmäisestä taposta loppuelämäksi vankilaan, eristysselliin. Luulisi tehoavan.
Mua vaan ällöttää niin paljon se, että Suomessa on ihan mielettömästi kasvanut rikokset, sairaat rikokset eikä niiden loppua näy! Ensimmäisestä taposta loppuelämäksi vankilaan, eristysselliin. Luulisi tehoavan.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Harmittaa.
Karkoita sinä ulkomaalaiset (sehän on helppoa??) ja anna 200 ruoskaniskua suomalaisille pahantekijöille.
Koskaan ei kannata avautua enempää mitä itse pystyy toteuttamaan.
miettimään tekojaan kun sais heti kunnon kaakun lusittavaksi.hitto kun täällä tosiaan silitellään vaan näiden mm naisten hakkaajien päätä.juu ku sillä oli hiukan vaikeeta ni siks se hakkas toisen sairaala kuntoon.kukaan ei koskaan kysy miten uhri jakselee sellaisen jälkeen.monesti on mennyt työ kyky joko fyysisesti tai psyykkisesti....ei ne pikkiriikkiset korvaukset (jos niitäkään saa) mitään auta.uhrin elämä on pielessä ja tekijä vaan porskuttaa.yhteiskunta auttaa kaikin tavoin että kyseinen tyyppi pääsee jaloilleen...grrrrr...perrrrr.....kyllä nyppii.
eikä mun mielestä tarvita edes tappoa.pahoinpitelykin riittäisi syyksi joutua loppuelämäksi linnaan.jokainen varmasti tietää että yksikin isku voi tappaa.
siinäpä olisi aikaa miettiä.....