Perjantaina 4.8 tapahtuu

Perjantaina 4.8.2006 Cocksin kukko terangilla tapahtuu jani & jetsettersin keikka klo.20.00 alkaen tulkaapa nyt ihmeessä kattoo Riihimäen menestyneitä ja parasta bändiä.
51067
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka moista humppapumppua viittii kahta minuuttia kauempaa kuunnella. Riihimäellä on ihan kunnon rokkibändejäkin tarjolla.

Äänestä
  • Tykkäsin kovasti.

    Äänestä

  • hyvä oli kirjoitti:

    Tykkäsin kovasti.

    Eikä ainuttakaan humppaa soittanut!!!

    Äänestä

  • tosi naistenmies...

    Äänestä

  • sivusta seurannut kirjoitti:

    tosi naistenmies...

    ja tämäkö oli muka joku uusi tieto?
    Kylläpä yllättikin O_o

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mänägeri kirjoitti:

Perjantaina 4.8.2006 Cocksin kukko terangilla tapahtuu jani & jetsettersin keikka klo.20.00 alkaen tulkaapa nyt ihmeessä kattoo Riihimäen menestyneitä ja parasta bändiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu