Muistan kun suhteen alussa vuosia vuosia sitten, harrastaessamme mieheni ohjasi käteni pimpsaani ja alkoi itse hyväillä itseään. Silloin olin vielä kokemattomampi enkä nauttinut ajatuksesta. Nyt vuosia myöhemmin ajatus tuntuu aika kiihottavalta, mutten tiedä viitsinkö ottaa puheeksi. Muistaisiko mieheni edes enää koko asiaa.. Olisi kiihottavaa nähdä oma mies runkkaamassa itseään.. Onko muilla näin?
Silloin joskus
Blondirouva
41084
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
itseasiassa juuri eilen keskustelin jätkäni kaa kyseisest asiast...mieheni vaan totesi et ois ihana nähdä mut tyydyttämäs itteeni ja kysy sit perään et haluisinks mä nähdä sen runkkaamas.. kieltämättä,se ois aika kiihottavaa ja tuhmaa..=)
http://www.iwebcam.com
Erittain kiihottavaa nahda mieheni tyydyttavan itsensa. Useimmiten aloitan hanen peniksensa hyvailyn ja anna hanen ottaa asiat omiin kasiinsa siina vaiheessa kun naen etta hanelta tulee pian siemensyoksy.
Kyllä seksistä ja siihen liittyvistä toiveista ja haaveista kannattaa ja PITÄÄ puhua parisuhteessa! Miten se voi olla niin vaikeaa joillekin? Rohkaistu ihmeessä!