MAKE RULES!

MAKE RULES!

Make pistää Kouvolan OJENNUKSEEN vaikka kauko-ohjatusti!:)
121049
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

make on vajonnu jo niin alas että itse kirjoittelee näitä make rules- viestejä, buahahahaaaa

Äänestä
  • mun ei tartte alentua semmoseen ikinä. sorry... sitäkään tyydytystä teille en suo.

    Äänestä

  • Vaan kun minä olen MINÄ, enkä make.

    Äänestä

  • make kirjoitti:

    mun ei tartte alentua semmoseen ikinä. sorry... sitäkään tyydytystä teille en suo.

    minkä ikänen make olet?

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    minkä ikänen make olet?

    make on 30 vuotta, täyttää 31 kun kerkeää.

    Äänestä

  • make kirjoitti:

    make on 30 vuotta, täyttää 31 kun kerkeää.

    Nää palstapölhöt kai luuli sua "pissa-Lasseksi"...:)

    Äänestä

Se idiootti on jo riittävästi terrorisoinut Kouvola-palstaa kirjoitusoksennuksillaan.
Ne oksennukset ovat kaikki tyynni tallessa (pl.poistetut), ja kun ei kerran palstan sääntöjä osaa lukea, niin tulee vielä yllättymään.
Luulee olevansa rekisteröimättömän nimimerkkinsä takana piilossa, ja ei löydetä. Siinä erehtyy pahasti. Ei tiedä IP-osoitteen jäljittämisestä mitään.

Äänestä
  • sä olet pelle jätkä... annahan esimerkkejä missä olen muka kusessa puupää. haista sinä pitkä paska. sano vielä että tääkin on laitonta. mene ihmeessä sine laitokselle ja tee ilmotus.

    Äänestä

  • Mitä sinä siinä vouhkaat?

    Suomessa jokaisella on oikeus mielipiteeseen, myös makella!

    Äänestä

  • make kirjoitti:

    sä olet pelle jätkä... annahan esimerkkejä missä olen muka kusessa puupää. haista sinä pitkä paska. sano vielä että tääkin on laitonta. mene ihmeessä sine laitokselle ja tee ilmotus.

    No ei kyllä uskois että make 30v,noiden juttujen perusteella.. Mutta sehän on ihan todettu että miehet kehittyvät naista hitaammin,ilmeisesti joka suhteessa.. =)

    Äänestä

kirjoittelun osalta jo liikaakin. Ei varmaan päivää, ettei tämä lepakko lennä luolastaan ja kirjoitelee joka foorumille jotain paskaa. Makella on tekemiset vähissä, kun kaiken aikaa roikutaan Suomi24-sivustolla. Make: Hanki nainen tai ainakin edes tekopillu, saat muuta ajateltavaa sinäkin!!!

Äänestä
  • sulla on sitten viisaita ajatuksia, nyt voit laittaa niitä makelle sähköpostiin lisää [email protected] jos vaikka suosittelisit jotain malleja ja kertoisit mistä tuollaiset aivot saa ostettua millä minäkin voin alkaa keksimään noin mahtavia ideoita.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


make rules kirjoitti:

MAKE RULES!

Make pistää Kouvolan OJENNUKSEEN vaikka kauko-ohjatusti!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu