Ketäkähän älykääpiöitä olivat ne nätkiläiset viisaat,jotka varastivat tavaraa ambulanssista viime viikolla? Saalis taisi olla laiha,vain happi "vehkeitä".Onneksi ei potilas niitä tarvinnut,jota olivat sisällä sillä aikaa hoitamassa!Turpaan tuollaisia nilkkejä sietäisi vetää.Taitaa olla muutenkin outoja "viherkasvien" kasvattajia!
ambulanssi varkaat
juupa joo
101931
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
jos olis potilas kuollu noitten varkaitten takia,
niin murhasyyte entisten lisäks.
Niitä saatanan vinttilahoja asuu siellä loisimassa ja
oikeessa oot siinä et kaikki mömmöt näkyy kelepaavan!!!
Nätkihän on Haka-alueen ohella Savonlinnan persereikä!
kirjoittelua, kun väität tietäväsi mispäin kaupunkia ne huonoimmat ihmiset muka asuu. Oletko siis ollut hakal tai nätkil asumas kun oot sen niin huonoon maineeseen saattanut? alkuperäinen kirjoittaja puhui ambulanssi tavaroiden varastamisesta, kuka tietänee mist mahtovat kyseiset tyypit olla. Jos joku kerran nähnyt ois ilmoittanut tuntomerkit tai ottanut vaik kännykäl/videol kuvaa niin johan tekijät löytys! Savonlinna palsta ei ole yksityisten, tavallisten ihmisten loukkaamista ja solvaamista varten. mut jos joku käyttää sitä oman pahan olon ja heikon itsetunnon purkamiskeinona, niinetsiköön jonkun muun palstan!
muutaman porukan juuri tätä pohjasakkaa.
Enempää ei tarvitsekaan sanoin kuvailla!
Toivotaan, että poliisi saa ne kuvotukset kiinni
ja kakkua kakun päälle kertyy taas.
joka paikassa sitä " pohjasakkia" on ihan samalla tavalla... niin nätkillä kuin keskustassakin, puhumattakaan omahyväisistä kellarpeltolaisista...sehän se pahin alue savonlinnassa on vaikka siellä kuulemma kaikki rikkaat asuvatkin....eikä miekkoniemi jää huonommaksi kaikilla murhillaan...että sellasta
Eiköhän tuo paras alue ole Pihlajaniemi ja siellä Ritalan loma-asuntomessualue. Ei kuulu mopopoikien päristelyä ja mikä parasta manneja ei täällä näy!
miksi? Olen asunut lähes 10 vuotta Mniemellä, missä niitä *-hia niin paljon on tehty? Niinno, turha kertoa, viestisi poistetaan heti =(
Nätkillä asuu kaikki narkkarit ja murhaajat!
narkkarit ja murhaajat.niitä varmaan asuu joka puolella savonlinnaa.ja kaupungissa ne tyhmimmät ihmiset asuvat!!!
nih voih taihvas