Pankaas

miettien taas oikein porukassa:
Joskuttes takaperin ihastusin vallan kauhiasti yhteen tosi sulosen nättiin tyttöseen. Ei se musta huolinu, niin mä luulen ku yritin vääritteperin ja oikeitteperin, mut silti se vaan ei. Kertositteko ny et oisikko se sinä ja mistäs tiiän, vai tiiäkkö sen ja mistäs tiiän? Ja varsinki et miks vaan ei? Ja lisäks tietty et mitäs nyt sitte?
4668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Panin sit oikke miettien ja gyl se simmottos täytyy ol ett en se mää gyl ole..vaik kummottos miättisin..ja siit tiärän ko et koskaa kokeillu sivuttaspäin..sillo mää olisin hualinukki :)Nii, tarttisko jotta tehrä ny si vai?

Äänestä
  • laitoit. Tommotteshan tykästyy ihan vallan hetimiten. Ookkos mukihinmenevä, sopivan nuori erittäin vanhalle, lisääntymiskykyinen, jotensakkii nätti, sivuttaspäin sovelias, hullumastaki huoliva? Sillon nimittäs saatto käyä meillä semmottine tilanne, jotta oikeesti täytys miettiä et mitäs nyt tehräs, et oikeesti jotain tehräs.

    Äänestä

  • vastauksen kirjoitti:

    laitoit. Tommotteshan tykästyy ihan vallan hetimiten. Ookkos mukihinmenevä, sopivan nuori erittäin vanhalle, lisääntymiskykyinen, jotensakkii nätti, sivuttaspäin sovelias, hullumastaki huoliva? Sillon nimittäs saatto käyä meillä semmottine tilanne, jotta oikeesti täytys miettiä et mitäs nyt tehräs, et oikeesti jotain tehräs.

    nämät mahrolliset suhteet nykyäs tuppaava syntymä? Kattos ko mää olen gyl aikast jämptipakkaus, sillai sopivast simpsaka flikan olone vaik en iha eilisen teeren pimaus olkka, kaikinpualin tykättävä ja gyl jokune pojanklopi on tota luannepuoltaki kehunnu, vallan mahrottoman mukavaks sanonu. Hullun saatanki huoli, mut huano en ota. Simmoset laiteta tääl Turus förin kaa tois pual häppemä. Ehkä tosiaa voitas jotta tehrä jos vaan äijä itte on valon ja pesunkestävä simmone rehti ja kunno miäs :)

    Äänestä

tumma, pitkä, akateeminen, urheilullinen, uskollinen, hyvä kuuntelija... jne?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytöt kirjoitti:

miettien taas oikein porukassa:
Joskuttes takaperin ihastusin vallan kauhiasti yhteen tosi sulosen nättiin tyttöseen. Ei se musta huolinu, niin mä luulen ku yritin vääritteperin ja oikeitteperin, mut silti se vaan ei. Kertositteko ny et oisikko se sinä ja mistäs tiiän, vai tiiäkkö sen ja mistäs tiiän? Ja varsinki et miks vaan ei? Ja lisäks tietty et mitäs nyt sitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu