Nukkumaijatar

Näin aika eroottista unta, jossa olin "veljeni" kanssa uimarannalla ja vielä koskettelimme toisiamme.
Se tässä ihmetyttääkin, kun minulla ei ole sisaruksia.
Mietinkin herättyäni kuka hän on joka oli unessa veljeni.
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hän on "sielun veljesi" eli oma maskuliininen puolesi jonka kanssa olet kosketuksissa ja se on hieno asia:)

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sisko? kirjoitti:

Näin aika eroottista unta, jossa olin "veljeni" kanssa uimarannalla ja vielä koskettelimme toisiamme.
Se tässä ihmetyttääkin, kun minulla ei ole sisaruksia.
Mietinkin herättyäni kuka hän on joka oli unessa veljeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu