Tahtoisin

jossa on sinun tuoksusi. Se helpottaisi ikävääni yöllä. Voisikohan tätä millään järjestää minulle?
4690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

body shopin vanilla tuoksuista tai mansikan hajuista :) loput saat jos tulet lähemmäs.

Äänestä

Sitä kaipaan iltaisin ja usein päivälläkin.

Äänestä

ei saa muuten kuin läheisyydessä.

Äänestä
  • T-paitakin kävisi tässä vaiheessa....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotain, kirjoitti:

jossa on sinun tuoksusi. Se helpottaisi ikävääni yöllä. Voisikohan tätä millään järjestää minulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu