Kokemuksia hopeopatiasta

Kaipaisin kokemuksia homeopaatilla käymisestä, olisin viemässä 1-vuotiasta atoopikkoa, mitenhän onnistuu..??
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se onnistuu varmasti ihan hyvin. oletko syöttänyt lapsellesi maitohappobakteereita. sinuna kokeilisin sellaisia joissa on montaa erinlaista mhb. pitemmän aikaa ja säännöllisesti. sanovat että jos vatsan pöpöt ovat epätasapainossa niin se näkyy iholla. kokeile ei mahdoton eikä kallis kokeilu.

Äänestä

ihottumat ja kaikki ruoka-allergiat pois homeopatialla. Poika oli hoidossa ikävuodesta 11 ikävuoteen 13.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Kaipaisin kokemuksia homeopaatilla käymisestä, olisin viemässä 1-vuotiasta atoopikkoa, mitenhän onnistuu..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu