Minusta jo tällä palstalla oleva vilkas keskustelu on todisteena siitä.
Vastaukset 10
- Tie-tämätön
Motoguzzi on kaikkien aikojen mitä????????
- Varmasti
Ei kai muuten siitä niin paljon.
- repala
Varmasti kirjoitti:
Ei kai muuten siitä niin paljon.
Joo,eihän Moto Guzzi olekkaan mikään massatuote. Valmistusmäärä on n.3000 kpl/vuosi vrt. esim Kiinan mopo Kawasaki -valmistusmäärä 300000 kpl/v.
Guzzit ovat kautta aikojen olleet ja tulevat olemaan tosimotoristien arvostamia ,kestäviä mootoripyöriä jotka säilyttävät arvonsa vanhanakin.
- totta mooses
Uskon sen, koska asiasta käytävä keskustelu on todistanut. Todennäköisesti Guzzit ovat aina olleet.
- mitähän timo miettii
kun mietttii moto guzzia tulee usein mieleen että. mutta kun timo miettii moto guzzia niin. ja moni rauno. ja eräs eija. siinä on monetkin mietteet. onko se ev vai evvk. sekin vielä.
- Omittimo
Kyllähän se on niin. Vaikka ehkä toisinaan tulee mieleen. Mutta aina ei ehdi.
Siltikin se on!
Vuosien saatossa todisteet kertovat. Ja aina ollut. - Mamma mia
No tuota ei kyllä kannata kyseenalaistaa, olen ehdottomasti samaa mieltä. Jos se tuntuu siltä, niin kai se on niin.
- tässä on kumminkin
kumminkin se askarrus tulee GARDANI PELOTTAA. , että tässä pyörässä se on se vetotanko. se pelottaa. KETTINKIVETO HYVÄ. siksi tulee suuria muttia koska epäilys kytee. uskaltaako tuota hankkia? tyydynkö mopoon? mahtaako ajokortin teoriaosa olla liian vaikea?
- Herää kyllä ajatus,
Tätä viestiketjua lukiessa herää kyllä ajatus, että. En usko, että muualla. Tosin täytyy tarkistaa.
- Siis, kysehän on
Moto guzzista, joka on motoista kaikkein guzzein ja sen takia se on niin ja ne silinterit. Tulee lähinnä mieleen, että on se, tai no, mutta kuitenkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548