6680:n näppäinlukko ja

Eli miten saan 6680 automaattisen näppäinlukon päälle vai onko tässä mallissa edes sitä mahdollisuutta...?? Ja voinko ajaa koneelta jonkun tietyn musiikin puhelimeen soittoääneksi kun olen asentanut koneelle sen ohjelmalevykkeen ja jos voin niin miten tää tapahtuu?
3419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

TERVE

Itse asensin tälläisen. Tallensin sen puhelimeen ja tällä voi nyt sitten ajastaa haluamansa viiveen puhelimen näppäin lukolle.

http://fuse.stc.cx/autolock/autolock.sis

Soittoääniä voipi asentaa tietokoneelta, mutta on syytä asentaa heikkoa äänenlaatua, sillä puhelimen oma muistikortti ei ole iso ja kappaleet vievät hurjasti tilaa. Itse tein näin ja poistin kappaleet hetken pästä ja tilasin 7-päivää lehden sivuilta puhelimeen suunniteltua aitoja ääniä.

Jaakko

Äänestä
  • Kiitoksia avusta. Sain asennettua kaapelilla näppäinlukon sekä musiikkia puhelimeen...

    Äänestä

Eli joudut lataa erikseen automaattisen näppäinlukko ohjelman.Puhelimessa ei ole sitä ominaisuutta.Voit laittaa sillä Pc suitella musaa puhelimeen ja niitä soittoääniksi.Jos et osaa niin mailaa mulle.Maili löytyy mun profiili sivulta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blondiko kirjoitti:

Eli miten saan 6680 automaattisen näppäinlukon päälle vai onko tässä mallissa edes sitä mahdollisuutta...?? Ja voinko ajaa koneelta jonkun tietyn musiikin puhelimeen soittoääneksi kun olen asentanut koneelle sen ohjelmalevykkeen ja jos voin niin miten tää tapahtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu