Onko kukaan tehnyt tällä sivulla mainittuja peniksen suurennus(pidennys/paksuunnus)harjoituksia? ----> http://kotisivu.mtv3.fi/suurennus/
Jos joku on, niin voisitko kertoa onko niillä ohjeilla ollut tehoa? Ainakin tuossa ensimmäisessä ohjeessa periaate on sama kuin näillä sivuilla mainituissa laitteissa http://www.prematureejaculation.co.nz/category8_1.htm http://www.enlargementreport.org/content/view/40/59/
. Edellä mainittujen sivujen kaltaista venytyslaitetta ihmisille antaa mm. eräs oululainen urologi. Periaate siis lienee ainakin näissä harjoituksissa oikea kun urologikin tuollaisia laitteita potilailleen määrää?
Itse olen tehnyt tuota ensimmäistä harjoitusta, jonka pitäisi vaikuttaa pääasiassa pituuteen--> en tosin ihan ohjeiden mukaan, vaan joskus on saattanut olla 2 päivääkin harjoitusten välillä, ja harjoitusten kesto ei ole yleensä ollut kestoltaan kuin 5-10min/päivässä, joskus jopa 25-30/päivä min mutta aina ei ole tuon enempää jaksanut. Ja mitä laskin tuolta sivulta niin yhteensä harjoitusten keston tulisi olla n. 45min/päivä. Olen tehnyt harjoituksia jo ehkä 3-4kk, mutta ainakaan mitään dramaattista muutosta en koossa ole huomannut, ennen vehkeen koko oli tavallisesti maks. 13-14cm, nyt se menee maks. 15cm. MUTTA HUOM: ennen kuin aloin harjoitella, oli vehje muutaman kuukauden tupakointitauon aikana jopa 16cm. sen jälkeen aloin taas polttamaan eikä vehje enää ollut erekt. kuin maks. taas tuo 13-14cm. JA muutama kk tupak. aloittamisen jälkeen siis aloitin harjoitukset, ja nyt siis poltan ja nyt maksimissaan se on n. 15cm. ympärysmittaa myös on tullut ehkä sentti mutta mittani ei siis tämän isommiksi ole tulleet.
Eli kun aloitin sen muutaman kk pituisen tauon tupakoinnista, niin muutama päivä lopettamisen jälkeen mitta kasvoi 14:sta 16:sta cm. aloitin uudelleen polttamaan ja se palautui 14 senttiin. nyt tupakoinnin aikana ilmeisesti harjoitusten ansiosta mitta jopa 15cm(poltan yhä saman verran kuin ennenkin 5-10päivässä).
Niin miten on, jos joku on näitä harjoituksia tehnyt, niin onko ollut tehoa?
Vehkeen pidennys?
7
1661
Vastaukset
- Nimetön 2
Tollaset ohjeet ja vehkeet eivät toimi. Ja vaikka toimisivat niin tulokset eivät ole pysyviä. Myöskin kaikki lääkkeet ja voiteetkin ovat pelkkää rahastusta. Leikkauksella saa sentin tai kaksi pituutta ja paksuutta lisää mutta riskinä on että ei seiso enään koskaan edes Viagran kanssa. Kaikki jotka sanovat että toimii puhuvat paskaa.
- ........
Vitun turhaa hommaa. Jospa yrittäisit vaan hankia tytön vierelles niin voit käyttää aikaasi häneen. Ja jos sulla on jo sellanen niin sama homma.
- porche
kulli kasvaa ainakin 2 metriä sen avulla.
- joten
mitä ihmettä sitä venyttelemään
- jätkä19
niin, haluaisin että se olisi VÄHINTÄÄN 17cm... muijakaveri kertoi kuinka parilla jätkällä oli ollut isommat kyrvät ku mulla ja ku ne oli sitä pannu nii se oli vaa huutanu tuskasta ku oli työntäny pohjaan asti.. mut sen mielestä mulla on just sopiva, sen kokoinen että ylihyvältä tuntuu muttei vielä satu... huutoa siis kyllä kuuluu mutta se ei ole tuskan vaan nautinnon huutoa.. ja hommani osaan kuulemma todella hyvin.
mutta ku jostain syystä haluaisin että olis vielä isompi kyrpä, niin että sais itekki kunnon huudot aikaseksi..
myönnetään, että kateus tässä on hiipinyt rintaan kun jotkut saa sen huutamaan lujempaa ku minä.. :/
ja sit jos tässä käy painaan muita naisia, niin kelpaanko niille? :/ onko ne tottunut huutamaan ku elävältä nyljettävät? :/ jos, niin minä en nykyisillä mitoilla saa sellaista huutoa aikaseks :/ jotenkin se on miehuuden mitta, että kuinka hervoton kanki on. ----> jos akka sanoo että oli hervottoman iso ja että sattu ihan saatanasti, niin äijä tuntee olevansa mies. jos taas akka ei panon aikana oo isommin huutanu, korkeintaan vähän kiljahdellut, eikä panon jälkeen voivottele kuinka kipeä pillu on, niin miehuus kärsii :/ - mies ;-)
jätkä19 kirjoitti:
niin, haluaisin että se olisi VÄHINTÄÄN 17cm... muijakaveri kertoi kuinka parilla jätkällä oli ollut isommat kyrvät ku mulla ja ku ne oli sitä pannu nii se oli vaa huutanu tuskasta ku oli työntäny pohjaan asti.. mut sen mielestä mulla on just sopiva, sen kokoinen että ylihyvältä tuntuu muttei vielä satu... huutoa siis kyllä kuuluu mutta se ei ole tuskan vaan nautinnon huutoa.. ja hommani osaan kuulemma todella hyvin.
mutta ku jostain syystä haluaisin että olis vielä isompi kyrpä, niin että sais itekki kunnon huudot aikaseksi..
myönnetään, että kateus tässä on hiipinyt rintaan kun jotkut saa sen huutamaan lujempaa ku minä.. :/
ja sit jos tässä käy painaan muita naisia, niin kelpaanko niille? :/ onko ne tottunut huutamaan ku elävältä nyljettävät? :/ jos, niin minä en nykyisillä mitoilla saa sellaista huutoa aikaseks :/ jotenkin se on miehuuden mitta, että kuinka hervoton kanki on. ----> jos akka sanoo että oli hervottoman iso ja että sattu ihan saatanasti, niin äijä tuntee olevansa mies. jos taas akka ei panon aikana oo isommin huutanu, korkeintaan vähän kiljahdellut, eikä panon jälkeen voivottele kuinka kipeä pillu on, niin miehuus kärsii :/naisesi nauttiii seksistä, kuin että siihen sattuu?
- nm
http://peniksenpidentaminen.blogspot.com/ blogi jossa on peniksen kasvattamiseen käytettäviä tekniikoita
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa6517113Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?414874HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa3002748- 1482052
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1321607- 171547
Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon3981534Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki251474Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E101313mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k111263