kimi matias Italialaisessa moottoriurheilulehdessä: "En hallitse autoani kilpailujen aikana, kisajännitys on hermoilleni liian suuri"
Ron Dennis jatkaa: " Halusimme kimi matiaksen pois kunniakkaasta tallistamme, kimi matiaksen hermoilujen takia. Kaksi kimi matiaksen aiheuttamaa kolaria USA:n ja Unkarin GP:ssä liikaa tallinjohdolle."
Ron Dennis jatkaa: " Halusimme kimi matiaksen pois kunniakkaasta tallistamme, kimi matiaksen hermoilujen takia. Kaksi kimi matiaksen aiheuttamaa kolaria USA:n ja Unkarin GP:ssä liikaa tallinjohdolle."
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä Kimi on vielä nuori ja ihan mahdollistakin että Kimi voittaa vielä osakilpailun.
On totta että Kimi mokaa toisinaan useamman kerran peräkkäin. Kyllä Liuzzikin on mokannut kaksi kertaa elämässään.
Ulkomaalaiset saa kirjoittaa ihan mitä vaan, propaganda on propagandaa vaikka soijakastikkeessa keittäisi. Jos Kimi nyt hermilee kahdessa kisassa niin ei se vielä riitä siihen etteikö Kimi olisi mestari vuonna 2006. Ihan hyvät mahkut sillä siihen on vielä.
että schumi on myös mokannut jo kahdesti (australiassa hajotti auton seinään, unkarissa heidfeldin bmw:n kylkeen) ja jos juuri nuo virheet maksavat hänelle mestaruuden kauden päätteeksi, ei se suinkaan ole mikään kimi matias jolle kaikki nauravat. väittää jesus liimahuuruissaan sitten mitä hyvänsä.
jesus suomalisessa keskustelupalstassa: "En ymmärrä formuloista mitään, kirjoitukseni ovat pelkkää soopaa"
Dennis Kebab jatkaa: " Halusimme jesuksen pois muuten järkevältä palstaltamme, jesuksen trollailun takia. Kaikki jesuksen aiheuttamat threadit liikaa ylläpidolle."