Porinmetsä kaatopaikka?

Ilmailuopistontieltä metsään poiketessa, törmää vuodesta toiseen samaan ilmiöön, nimittäin metsään heitettyihin jätesäkkeihin.

Ihanaa ihmiset ihanaa.
3443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taloyhtiön roskis niin pieni..

Äänestä
  • Jäljet siis johtaa Tiilimäentien hienostolaiskerrostaloihin. Sitä vähän epälinkin.

    Äänestä

luin otsikon ja ajattelin heti että kysyykö joku missä on käytöstä poistettu ja maisemoitu vanha oikea kaatopaikka. ja seuraavaksi joku kysyy että missä niin rauman tieltä hevos tallin ja ampuma radan risteyksen välissä on portilla suljettu auto tie.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shööle kirjoitti:

Ilmailuopistontieltä metsään poiketessa, törmää vuodesta toiseen samaan ilmiöön, nimittäin metsään heitettyihin jätesäkkeihin.

Ihanaa ihmiset ihanaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu