Eilen oli niin kiireinen päivä asioita hoidellessa, joten en kerinny kirjottamaan mitään tänne. Luulin että kun saan paljon tekemistä ja arki alkaa näin kesän jälkeen , että unohdan sinut mutta ei tarvinut paljoa että sä tulit mieleen ja nauroin omassa mielessä sitä kaikkea mitä sun kanssa koin ja samalla kyynel vieri poskelle koska se teki tosi kipeää ajatella sua ja vaikka kuinka yritän ottaa elämäni käsiini ja olla vahva tässä mutta aina mä vaan vajoan sinne muistoihin ja mun pitäs alkaa tajuamaan että sä oot menny eteenpäin elämässä ja rakennat sitä sun tavoin, mutta ehkä tää tunne oli liian syvä. että unohtasin sut nopeasti ja ehkä mun pitää vaa käydä tää prosessi läpi ennen kun voin taas noussa jaloilleni.
Kaiken kauniinkin rinnalla huomaisin sun !!!!
Kaiken kauniinkin rinnalla huomaisin sun !!!!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minäkin ajattelen vain sinua.en voi elää ilman sinua jos en sinua saa. niin en tahdo ketään muitakaan. tahdon vain sinut. ja olet vain minun et kenenkää muitten.
Nauraa...ei millään pahalla, mutta oot tainnu erehtyä naisesta.
En ole erehtynyt ollenkaan vaan sinua minä kaipaan ja kovasti en saa yön enkä päivän rauhaan jos en saa sinua.
Taitaa tosissaan yks mies luulla että oot ihan oikea henkilö aika hukassa oot. Sano jotain sellasta mistä voit olla varma että se on mä ketä kaipaat ja se ketä mä kaipaan, mutta tiijän sen ihan 100% että sä vaan kiusallas teet, mutta huvinsa ite kullaki :)
miksi olet niin kylmä minua kohtaan ihmettelen kovasti minä rakastan sinua.
Nauraa..miten sä voit rakastaa mua ku et hyvä mies tiijä kuka ees oon mut sen ainaki sanon että hyvä huumori sulla on.
Oletko kesälomalla?
Kyllä kiirettä voi olla kesälomallakin, mutta sitten vasta kiirettä pitää kun lomat loppuu ja alkaa työt.