Kuinka

voi alkaa ovulaatiosta. Nyt ovulaatiosta viikko aikaa ja pahoinvointia.
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän se varmaan aika harvinaista on, että noin aikaisin, mutta jos sulle on tullut pahoinvointia, niin kyllä sitten varmaan olet raskaana. :))
Tosin voi käydä niinkin, että kun oikein kovasti toivoo raskautta, niin alkaa kuvitella itselleen kaikenlaisia oireita... (nimim. Kokemusta on).

Äänestä
  • samoihin aikoihin vaikken varmaksi tienny olevani raskaana..rinnat turpos ja kaikki hajut ja maut teki pahaa..ja väsytti..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nopeasti raskausoireet kirjoitti:

voi alkaa ovulaatiosta. Nyt ovulaatiosta viikko aikaa ja pahoinvointia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu