MOTIP

Onko kyseinen aine tarkoitettu pelkästään johonkin "väliputsaukseen" vahausta tehtäessä, vai ajaako se asian itsessään ihan vahana, kunhan auton pinta on hyvin pesty ensin?

Entä soveltuuko ko tuote metallihohto maalipinnalle?

Kiitos sille joka tietäis kertoa.
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

soveltuu metallihohdolle ja suosittelen erillistä vahausta tämän jälkeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


super cleaner kirjoitti:

Onko kyseinen aine tarkoitettu pelkästään johonkin "väliputsaukseen" vahausta tehtäessä, vai ajaako se asian itsessään ihan vahana, kunhan auton pinta on hyvin pesty ensin?

Entä soveltuuko ko tuote metallihohto maalipinnalle?

Kiitos sille joka tietäis kertoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu