Kukaan

Kiinnostais ,onko kukaan muu huomannut ,et ihan alkuraskaudessa kun rakastelee tuntuu sellaista inhottavaa kipua ja tuntuis niinkuin toi kohdunsuu, se napukka olisi tullut jotenkin alemmas?
1382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan sama täällä rv5 ja eilen yhdynnässä tuntui kun syvemmälle meni et vihlas aika kivuliaasti ja sit tietty alkoi arastella ja välttää syvälle menemistä.parempi taitaa olla välttää yhdyntää vähän aikaa kun on meinaan 2 keskenmenoo takana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomannut kirjoitti:

Kiinnostais ,onko kukaan muu huomannut ,et ihan alkuraskaudessa kun rakastelee tuntuu sellaista inhottavaa kipua ja tuntuis niinkuin toi kohdunsuu, se napukka olisi tullut jotenkin alemmas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu