hän on huijari, Micro$oftin palkattu trolli eli valheiden levittäjä, propagandaisti, kaappihomo, sosiaalisesti rajoittunut, mielenterveysongelmistakin ajoittain kärsivä, käyttää montaa eri nikkiä ja kieroja konsteja mm. saadakseen nyt jopa macistit ja linuxistit tappelemaan keskenään.
Need to say more? I didn't think so.
Need to say more? I didn't think so.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ainoastaan nimimerkillä totuuden torvi olen lähetellyt. Pentti ja Ksym on täysin eri nimimerkkejä. Pari kertaa Pentin kanssa olemme leikkineet nimimerkin vaihtoa. Ksymiä en kamalan hyvin tunne.
"hän on huijari"
Aprilliä
"kaappihomo"
Olet yhtälailla homo sapiens.
"sosiaalisesti rajoittunut"
Päinvastoin, minulla on laaja tukijoukko
"mielenterveysongelmistakin ajoittain kärsivä"
Minä tulin tänne palstalle noin 3kk sitten jakelemaan totuuksia, sitä ennen täällä oli Pentti Nelonen, jonka nimimerkit bannattiin, niin ollen hän esiintyi Ksyminä ynm.
"käyttää montaa eri nikkiä ja kieroja konsteja mm. saadakseen nyt jopa macistit ja linuxistit tappelemaan keskenään."
Suomi24:jään kun hankitaan rekisteröinti niin sitten, en enää tänne tule. Pitää pistää uusi sivusto nettiin: "Microsoftin fanisivut"